Mieszkania Kiełczów | Franki House Developer

W powiecie dolnośląskim? Wybierz mieszkania na sprzedaż w obrębie Wrocławia.

 

Szukasz ofert sprzedaży mieszkań w kategorii mieszkanie Kiełczów? Wybierz osiedle nowych mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu. Najlepsze nieruchomości w powiecie dolnośląskim.

 

Mieszkanie w Kiełczowie kojarzy się przede wszystkim z ciszą i kontaktem z naturą. Zielona okolica i bliskość Wrocławia są inspiracją dla marzeń o własnym domu. Z dala od miejskiego zgiełku, ale bez rezygnacji z atrakcji miasta. Tak chcą mieszkać wrocławianie w 2020 roku. Jedynym minusem Kiełczowa jest słabszy dostęp do miejskiej infrastruktury i nieco większa odległość od centrum, niż w przypadku domów położonych w jednej z wrocławskich dzielnic.

 

Właśnie dlatego naszą inwestycję postanowiliśmy zlokalizować w obrębie Wrocławia, ale zaledwie 3,5 km od lubianego przez nabywców Kiełczowa. W ten sposób możemy zaoferować naszym klientom wysoki standard mieszkania na atrakcyjnych przyrodniczo terenach. Nie odcinamy ich jednak od miasta.

 

Nowe mieszkania z ogródkiem w powiecie dolnośląskim.

 

Franki House to przytulne osiedle domów szeregowych (szeregówki Kiełczów). Na całą inwestycję składają się dwa budynki, w których zaplanowaliśmy po 5 segmentów. Odpowiadając na zapotrzebowanie, stylistykę osiedla utrzymaliśmy w stylu skandynawskim. Nie brak tu jednak subtelnych nawiązań do industrializmu. W każdym segmencie zaplanowaliśmy dwa lokale dwupoziomowe. Dzięki temu stworzyliśmy klimat nowoczesnego miasteczka, w którym każdy może znaleźć odpowiednią przestrzeń dla siebie.

 

Mamy na sprzedaż niezależne mieszkania o powierzchni od 63 do 112 m2. Do każdego z nich przynależy ogródek, którego powierzchnia wynosi do 355 m2. Nasza inwestycja ma z założenia łączyć w sobie różne potrzeby i być rozwiązaniem problemów, które dotąd wydawały się sprzeczne. Dlatego nie zabrakło tu także sporych balkonów i tarasów, na których swobodnie można zjeść śniadanie lub wypić kawę po wymagającym dniu w pracy. Zadbaliśmy również o przydzielenie do wszystkich mieszkań indywidualnych miejsc postojowych.

 

Mieszkania Kiełczów czy nieruchomość we Wrocławiu? Nie musisz wybierać.

 

Co jest atrakcyjne w mieszkaniach w Kiełczowie? Przyroda. A gdyby tak zamieszkać we Wrocławiu tuż przy Widawie? Wały nad Widawą zostały zmodernizowane w 2017 roku. Dziś stanowią nie tylko doskonałe zabezpieczenie przeciwpowodziowe dla okolicznych mieszkańców. Są również ulubionym miejscem spacerów i wycieczek rowerowych. Dodatkowo zaledwie kilka kilometrów od naszej inwestycji znajduje się piękny Park Szczytnicki. Terenów zielonych jest tu więc sporo. Spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu może być dzięki temu stałą tradycją dla osób, które kupią jedno z naszych mieszkań.

 

Inwestycję Franki House otacza głównie zabudowa jednorodzinna. W pobliżu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. Nieruchomości są położone w dogodnej odległości od głównych tras Wrocławia. Dzięki temu dojedziesz tu z łatwością, ale nie będziesz mieć do czynienia ze zgiełkiem wielkiego miasta.

 

Osiedle Franki House – inwestycja w idealnej lokalizacji.

 

Twój nowy dom dzieli od centrum Wrocławia tylko 10 km. Zbliżoną odległość będzie trzeba pokonać, by dotrzeć do wschodniej obwodnicy miasta oraz autostrady A8. 2 km od osiedla znajduje się stacja kolejowa Wrocław-Psie Pole (mieszkania Psie Pole). Mieszkając tu, masz więc zapewniony wygodny dojazd w dowolne miejsce w obrębie aglomeracji oraz w całej Polsce.

 

Codzienne życie płynie tu w spokojnym tempie. Wszystko, co potrzebne, znajduje się w zasięgu ręki. Pobliskie szkoły, żłobki i przedszkola zapewniają edukację najmłodszym. Bez trudności znajdziesz tu też sklepy i skorzystasz z różnorodnych usług. 3,5 km stąd znajduje się również Centrum Handlowe Korona, w którym możesz załatwić wszystkie niezbędne sprawunki. Oprócz tego na terenie dzielnicy można skorzystać z bogatej oferty kulturalnej i odwiedzić rozmaite zabytki.

 

Mieszkania na sprzedaż możesz obejrzeć już dziś.

 

Już niedługo nieruchomość z naszej oferty nazwiesz prawdziwym domem. Zadzwoń do nas. Z przyjemnością pokażemy Ci jej atuty podczas spotkania.

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

FRANKI HOUSE

Franki House to nowa inwestycja spółki Probitas Invest powstająca w północno-wschodniej części Wrocławia. Zlokalizowana będzie przy ulicy Iwana Franki w dzielnicy Psie Pole niespełna 10 kilometrów od wrocławskiego rynku.

ADRES:

ul. Franki, Wrocław

Kontakt

Anna Manthey

BIURO SPRZEDAŻY

  • 784 000 182
  • sprzedaz@probitasinvest.pl

FORMULARZ


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach kontaktowych.
© Franki house. All rights reserved. Created by Whitemoon